خانه / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وبسایت:

این وبسایت به قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند است.

تمامی نماد ها اعم از لوگو برند ، ویئو های آموزشی،الگو ها و آموزش ها و هم چنین مطالب وبسایت ثبت شده اند و تنها وبسایت هنر چرم حق انتشار آنها را دارد.درصورت مشاهده تخلف مانند فروش پک های آموزشی توسط افراد غیر و یا انتشار مطالب آموزشی طبق قوانین مجازات رایانه ای پیگیری و شدیدا برخورد قانونی خواهد شد.

قوانین سفارش طراحی الگو:

برای سفارش طراحی الگو ابتدا مدل کیف را از طریق راه های ارتباطی به ما ارسال میکنید.بعد از ارزیابی توسط مدیران هزینه سفارش را واریز و بعد از سه تا ۵ روز کاری الگوی شما در قالب فایل pdf یا لیزر و یا شابلون طلقی اماده و برای شما ارسال میشود.

الگوی سفارشی بسته به سفارش مشتری به صورت عکس از کاغذ یا الگو pdf قابل چاپ در اندازه اصلی ویا الگوی فایل لیزر ارائه میشود که قیمت سفارش طراحی بسته به مدل ها و یا نوع فایل الگو متفاوت هست.

در صورت سفارش الگو سایت و کانال هنر چرم میتواند الگو را به هنرجویان دیگر بفروش برساند،هیچ مشتری حق اعتراض در مورد فروش الگوی سفارشی خود ندارد. چون تمام زحمات طراحی الگو و کامپیوتری کردن الگو ها توسط ما انجام میشود.

درصورتی که قصد فروش الگویتان به دیگران را در وبسایت و یا کانال هنر چرم را ندارید باید هزینه حق کپی رایت آنرا بپردازید که هزینه هر الگو به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان میباشد.

 

مشتری عزیزی که سافرش الگو دادند حق اشتراک گذاری و یا نشر الگو را ندارند و الگو صرفا برای دوخت و دوز شخصی خود آن شخص ارسال گردیده،در صورت مشاهده تخلف طبق قوانین کپی رایت در آخر صفحه با فرد خاطی برخورد خواهد شد(فقط کسانی میتوانند الگوی خریداری شده را منتشر کنند که حق تکثیر آن را پرداخته باشند(هزینه ۳۰۰ هزار تومان).).

 

قوانین سفارش ساخت گیره پا اسبی:

برای سفارش گیره پا اسبی به تعداد در فروشگاه سایت اقدام به خرید و ثبت تعداد سفارش میکنید و بعد از پرداخت هزینه سفارش شما توسط مدیران مورد بررسی قرار می گیرد و طی ۱ هفته تا ۲ هفته (بستگی به تعداد سفارش) سفارش شما ساخته شده و به آدرس پستی شما (مندرج در سفارشتان در فروشگاه وبسایت )به صورت پست یا تیپاکس ارسال خواهد شد. سفارش تعداد بالای ۱۰ عدد ارسال پستی رایگان و سفارش بالای ۲۰ عدد ۱۰ درصد تخفیف شامل و به قیمت عمده ارائه خواهد شد.

وبسایت هنر چرم آماده همکاری با تمامی فروشندگان ابزار و یراق چرم در ایران را دارد.

 

قوانین کپی رایت:

با توجه به زحمات زیادی که تیم ما جهت جمع آوری و تهیه آموزش ها کشیدند خارج از لطف است که محتویات و دسترنج مارا بدون اجازه نشر و یا به فروش برسانید.

ضمن اطلاع شما از ثبت بودن ایده ها،نشریا،الگو ها،کتاب ها و همچنین ویدئو های آموزشی در سازمان صنعت و معدن به شماره ثبت ۹۵۱۰۲۳۳۵ حق انتشار تنها با وبسایت هنر چرم میباشد.

در تصاویر زیر با قوانین کپی رایت آشنا میشوید:

 

با توجه به تفاسیر بالا هر اثری که نشان کپی رایت نداشته باشد به هر حال تحت حمایت قانون حمایت از پدید آورندگان قرار دارد لذا نباید بدون مجوز پدید آورنده از آن استفاده نمود حتی آثاری که روی آنها هیچ یادداشتی وجود ندارد نیز مورد حمایت قانون است و استفاده غیر مجاز از آنها منجر به تعقیب قضایی می گردد.

 

ما دوست نداریم با این حرفها سابقه فعالیت قانونی چند ساله خود را خراب کنیم.با توجه به پیشرفت فضای مجازی و عدم اطلاع کاربران از این قوانین و مشاهده پیاپی نقض این قوانین و تکثیر موارد آموزشی ما در سایت ها و کانال ها قوانین را گوشزد کنیم و به اطلاع همه دزدان مجازی سود جو برسانیم که با مشاهده نقض قانون کپی رایت و انتشار مطالب آموزشی سایت ما در سایت ها و وبلاگ ها و همچنین کانال ها شدیدا از موارد قضایی پیگیری خواهیم کرد.

 

 

هرگونه کپی برداری از مطالب ،ایده ها،نشریا،الگو ها،کتاب ها و همچنین ویدئو های آموزشی ممنوع بوده و طبق قانون جرم محسوب میشود و همچنین از نظر شرعی با توجه به حق الناس بودن از طرف مراجع حرام اعلام شده است

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید