آموزش رسم الگو خیاطی مانتو تابستانه شیک

محدثه

کاربر جدید
کاربر
عضویت
20/6/20
ارسال ها
2
Credits
0
ریال
0ریال
امروز قصد داریم شما عزیزان را با نحوه رسم الگو خیاطی یک مانتو تابستانه خنک و زیبا آشنا کنیم. در این روزهای گرم تابستانی بهترین پوشش، پوشش های نخی و خنک می باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم تا در این مطلب نحوه رسم الگو خیاطی یک مانتو شیک و زیبای زنانه که علاوه بر شیک بودن خنک و راحت نیز می باشد را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.


تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شوید

خیاطی و آموزش رسم الگو خیاطی مانتو تابستانه شیک


روش رسم الگو خیاطی مانتو خنک تابستانی:

تقریبا از خرداد ماه تا اوایل مهر، بیشتر دغدغه‌ ی خانم‌ها برای انتخاب و خرید پوشیدنی‌ها، به مانتو تابستانی ختم می‌شود! در اولین قدم ساخت استایل‌ های تابستانه٬ بهتر است با رنگ مشکی در کمدتان خداحافظی کنید و رنگ‌های خنک و روشن را دم دست بگذارید که با آ‌ن‌ها بیشتر کار داریم! به همین خاطر در این مطلب آموزش دوخت و رسم الگو خیاطی مانتو تابستانه شیک به رنگ زرد را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم.


تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدالگوی جلو را طراحی کرده و انتقال پنس می‌ دهیم. یک برش تا دو سانتی متر مانده به نوک سینه می زنیم و آن را روی پارچه می دوزیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویداز کمر برش زده و پیلی به قسمت کمر به بالا می‌ دهیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدباسن به پایین اوزمان می‌ دهیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدقسمت مشخص شده حذف شود.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدقسمت نقطه چین شده کپی شود این تکه را اگر بشود می توانید به الگوی پشت بچسبانید.
که یک تکه بشود، اگر نشد همان درز پهلو باشد مهم نیست.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدالگوی پشت را طراحی کرده و برش کمر می زنیم باسن به پایین اوزمان می‌ دهیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویداز خط کمر پیلی می‌ دهیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدالگوی آستین را رسم کرده برش آرنج می زنیم.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شویدقسمت نقطه چین شده کپی شود.تصاویر فقط برای اعضا در دسترس میباشد.لطفا عضو شوید و یا وارد حساب کاربری خود شوید


دوباره قسمت نقطه چین یا کپی یا برش بزنید.
منبع: سایت رز بانو
 

موضوعات مشابه


بالا