لوازم چرخ خیاطی مورد نیاز برای خیاطی خانگی

nakhsoozan

کاربر جدید
کاربر
عضویت
29/7/20
ارسال ها
1
Credits
34
ریال
0ریال
داشتن طیف وسیعی از وسایل خیاطی مختلف ، می تواند جهت استفاده برای یک کاربر تازه کار کمی خسته کننده باشد. در حالی که برخی از ابزارهای خیاطی ضروری هستند، برخی از آن ها تنها برای افراد حرفه ای کاربرد دارند.
ابزارهای اصلی خیاطی
سوزن ته گرد: مناسب افراد مبتدی
ظرف سوزن : ظرف سوزن ابزاری مفید برای نگه داشتن سوزن ها و سوزن ته گردا در جایی امن است، تا در هنگام نیاز به آن ها به راحتی دسترسی است. همچنین، می توانید سوزن های خود را در یک ظرف فلزی قدیمی نگه دارید.
بشکاف : یک بشکاف به شکلی طراحی شده است که بین لایه های پارچه قرار بگیرد و نخ را با دقت ببرد.
اتو : اتو کردن درزها بعد از اتمام لباستان ظاهر زیبا و حرفه ای به آن ها می بخشد. اطمینان حاصل کنید که گرمای اتو به نسبت جنس پارچه مورد استفاده، تنظیم باشد. اگر دمای اتو برای پارچه خیلی گرم باشد ، می تواند روی آن اثری نامطلوب باقی بگذارد.
سوزن : اندازه سوزن معمولاً با ضخامت پارچه مشخص می شود. پارچه های سبک تر به سوزن های کوچکتر نیاز دارند و پارچه های سنگین تر به سوزن های بزرگتر احتیاج دارند.
گچ خیاطی : برای انتقال خطوط کوک و سایر علائم از الگوی خود به پارچه، می توانید از گچ استفاده کنید.
متر و یا نوار اندازه گیری : نوار اندازه گیری نیز ضروری است. مطمئن شوید که علامت اندازه گیری متریک (سانتی متر و میلی متر) را بدست آورید.
انگشت دونه سوزن : قطعه ای به عنوان انگشت دونه وجود دارد که بر روی سر انگشت قرار میگیرد تا از آسیب های احتمالی سوزن جلوگیری شود. هر وقت با پارچه های سنگین مانند جین و چرم کار می کنید ، ممکن است بخواهید از فشار انگشت استفاده کنید تا بتوانید سوزن را درون آن ها وارد کنید. در این شرایط انگشت دونه به شما کمک خواهد کرد.

خرید لوازم چرخ خیاطی از نخ سوزن
 

بالا